NullNull
  • Укр
  • Рус
Каталог
Виробники

Bosch

bosch

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У звітному 2010 р. близько 285 тис. співробітників забезпечили продажу на суму € 47,3 млрд. за чотирма напрямками діяльності: автомобільні технології, промислове устаткування, споживчі товари та техніка інженерних комунікацій.

До Групи компаній Bosch входить компанія Robert Bosch GmbH і більше 350 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами у сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена ​​майже в 150 країнах. Широка міжнародна конструкторська, виробнича і торговельна мережа є основою для майбутнього зростання компанії. У 2010 р. компанія Bosch вклала € 3,8 млрд. в наукові дослідження і розробки, а також подала заявки на отримання більше 3 800 патентів по всьому світу.

Пропонуючи свою продукцію та послуги, компанія Bosch підвищує якість життя за рахунок інноваційних та корисних розробок. У 2011 р. Bosch відзначає своє 125-річчя. Компанія була заснована в Штутгарті в 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) і спочатку називалася "Майстерня точної механіки і електротехніки".

Особлива структура власності Robert Bosch GmbH надає Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і вкладати значну частку коштів в інвестування заходів щодо забезпечення безпечного майбутнього компанії. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу компанії Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольний пакет голосуючих акцій належить компанії Robert Bosch Industrietreuhand KG, що спеціалізується на фінансуванні промисловості. Вона виконує функції власника на підставі довірчого управління. Залишившись пакет акцій належить сім'ї Бош і компанії Robert Bosch GmbH.

Null